Spa?iu Birou Impecabil, Palatul Stern, 2 camere

156.900 €
3,017.31 € / mp

Central, Oradea

Suprafață utilă totală:
52 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va ofera spre vanzare un apartament finisat cu mult gust pregatit pentru a deveni noul birou al afacerii dumneavoastra, sau eventual o investitie in care apartamentul sa fie inchiriat in regim hotelier. Spatiul este compus din 2 camere decomandate, o baie in afara acestora, si un spatiu de bucatarie. Toate acestea sunt desfasurate pe 52mp utili. El se preda finisat, exact asa cum se observa in fotografii, si la pachet cu apartamentul veti primi bonus un loc de parcare in curtea palatului, si un spatiu de depozitare in demisol de 6mp. Sper ca v-am starnit interesul suficient de mult, astept cu nerabdare telefonul dumneavoastra, si haideti sa iesim impreuna la o vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P158763 Id intern: P158763 An finalizare constructie: 1909 Stadiu constructie: Finalizat Clasa birouri: A Nr. locuri parcare: 1 Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1087382
Suprafață utilă: 52 mp
Suprafață utilă totală: 52 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Cetatii
Mijloace transport aprox. 136 m
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 261 m
transport
Emanuil Gojdu
Mijloace transport aprox. 452 m
transport
Muntele Gaina
Mijloace transport aprox. 474 m
Școală
education
Scoala Generala
Învățământ aprox. 1153 m
education
Colegiul National Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 1377 m
education
Partenie Cosma
Învățământ aprox. 1407 m