Spa?iu comercial ?i Ap vanzare

135.000 €
1,285.71 € / mp

Central, Oradea

Suprafață utilă totală:
105 mp

Descriere spațiu comercial

Gabi Imobiliare va propune spre vanzare un imobil cu destinatie mixta (comercial + rezidential), ideal pentru investitie, situat pe strada Gheorghe Doja, intr-o zona cunoscuta si circulata, la aproximativ 200 m de Hotel Silver.Descriere proprietate:Imobilul este compus din:Parter spatiu comercial in care functioneaza un magazin alimentar (ABC) cu o vechime de aproximativ 20 de ani, cu clientela formataSuprafata construita: 46 mp(suprafata utila nu este specificata in acte)Etaj apartament tip studio, cu suprafata utila de 38 mp, avand intrare individuala, ideal pentru locuire sau inchiriereIn spatele cladirii se afla un teren cu forma dreptunghiulara, cu o suprafata de aproximativ 500 mp, ce ofera multiple posibilitati de utilizare (extindere, constructie, zona verde etc.).Randament investitional:Chiriasii pot fi preluati, ceea ce face proprietatea ideala pentru investitorii care doresc venit imediat.Avantaje:Zona cu trafic pietonal si autoApropiere de Hotel SilverAcces facilInvestitie cu randament bunUtilizare mixta: comercial + rezidentialComision:Nu se percepe comision de la cumparatorPentru mai multe informatii sau programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1443047
Suprafață utilă: 105 mp
Suprafață utilă totală: 105 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Restaurant Ciuperca
Restaurante aprox. 1793 m

Proprietăți similare