COMISION 0% | Spatiu comercial, situat in Mosnita Noua

157.179 €
1,603.87 € / mp

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață utilă totală:
98 mp
Nr. niveluri:
3
An construcție:
2026

Descriere spațiu comercial

De vanzare spatiu comercial pretabil pentru diferite activitati, situat in Mosnita Noua. Spatiul dispune de o suprafata utila -98 mp Este compartimentat astfel: -spatiu open-space - 94 mp -baie + 3 locuri de parcare incluse in pret. Contra-cost se mai pot achizitiona locuri de parcare. Pretabil pentru diferite activati. Exista posibilitatea sa fie amenajat de proprietar in functie de cerinte contra-cost. Pentru mai multe detalii puteti sa ma contactati la numarul de telefon:
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1261336
Suprafață utilă: 98 mp
Suprafață utilă totală: 98 mp
Regim înălțime: P+3E
An construcție: 2026

Halta Urseni
Mijloace transport aprox. 1981 m
transport
Halta Urseni hc
Mijloace transport aprox. 1986 m
Recreere
restaurants
La Paul
Restaurante aprox. 946 m
parks
Stadion Urseni
Recreere aprox. 1817 m
restaurants
Valery 3 (en)
Restaurante aprox. 1925 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 63.599998474121 mp, în Complex Studențesc
169.303 €
Timișoara, Complex Studențesc
63,6 mp utili
3E
2023
Spațiu comercial, de 106 mp, în Moșnița Nouă
158.586 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
106 mp utili
Spațiu comercial, de 81 mp, în Dumbrăvița
158.990 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
81 mp utili
1E
2007
Spațiu comercial, de 162.39999389648 mp, în Șagului