Casa cu hala ?i anexe Poten?ial pentru locuin?a ?i afacere Biled

99.990 €
1,449.13 € / mp

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață utilă totală:
69 mp

Descriere spațiu comercial

Casa cu hala si anexe Potential pentru locuinta si afacereBiled situata la strada principalaSe vinde proprietate ideala atat pentru locuit, cat si pentru desfasurarea unei activitati comerciale. Amplasarea la strada principala ofera vizibilitate foarte buna si acces facil.Caracteristici casa:Suprafata utila: 69 mpCompartimentare:Hol acces2 camere spatioaseBucatarieBaieHol secundarCasa poate fi utilizata ca locuinta sau amenajata pentru birouri.Anexe si hala:Proprietatea dispune de mai multe spatii anexe, potrivite pentru depozitare sau activitati auxiliare:Magazii de 18 mp, 12 mp, 8,01 mp, 6,10 mp, 4,74 mp si 3,98 mpHala de 142 mp, potrivita pentru service auto, vulcanizare, depozitare, activitati logistice sau de productie, atelier sau alte tipuri de afaceri care necesita spatiu generosTeren:Suprafata totala teren: 812 mpDeschidere de 20 ml la strada principala, oferind acces si vizibilitate excelenteSpatiul permite extindere, amenajare parcare sau alte investitiiPret:99.990 euroComision 0% pentru cumparator
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 732198
Suprafață utilă: 69 mp
Suprafață utilă totală: 69 mp