2 zile în urmă
10
- Proprietar
- Comision 0%
Imobil central in Mangalia
225.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
833.33 €
/ mp
Mangalia, Judeţul Constanţa
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
constructie din beton si bca cu acoperis terasa, geamuri si usi pvc, izolata exterior. Se poate vinde cu spalatorie auto automata sau fara, teren 182mp, amprenta la sol 135mp, scd 270mp parter-135 mp, spalatorie auto automata cu 3 compartimente, birou, grup sanitar etaj-135 mp-2 garsoniere si 1 apartament cu 2 camere-----parchet, gresie, faianta, geamuri si usi pvc Utilitati---apa, gaz, curent 220v si 380v 64 a, canalizare incalzire prin centrala proprie pe gaz ID anun? : 1771578661
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1644599
Suprafață utilă:
270 mp
Suprafață utilă totală:
270 mp
Regim înălțime:
P+1E
Istoric preț
Proprietăți similare