Spa?iu comercial / Afacere La Cheie

495.000 €
437.28 € / mp

Lunca (Vânători-Neamţ), Judeţul Neamţ

Suprafață utilă totală:
1.132 mp

Descriere spațiu comercial

Afacere la cheie de vanzare Vanatori, Tg. Neamt | Azil, clinica sau sala evenimente (DN 15B) Se ofera spre vanzare proprietate tip afacere la cheie, situata in comuna Vanatori, in apropiere de Tg. Neamt, cu deschidere si acces facil din DN 15B. Se ofera posibilitate de plata in rate. Proprietatea este extrem de versatila, fiind ideala pentru: Azil de batrani / centru de ingrijire Clinica sau spital privat Centru de recuperare Sala de evenimente ???? Activitatea actuala poate fi continuata imediat locatia este deja pregatita pentru organizare de nunti, botezuri si cumatrii, fara investitii suplimentare. Detalii proprietate: Teren: 1.895 mp Constructie: 1.332 mp Capacitate: pana la 300 persoane Dotari si utilitati: Gaz, curent, apa Bucatarie complet mobilata si utilata Imobil complet reabilitat in 2017 Avantaje: Acces direct din drum principal (DN 15B) Spatii generoase, usor de recompartimentat Investitie ideala pentru domeniul medical, social sau HoReCa Locatie linistita, potrivita pentru multiple tipuri de activitate O oportunitate rara pentru investitie sigura, cu venituri imediate sau dezvoltare pe termen lung. Suprafata totala: 1332 m2 An finalizare constructie: 1978 Vitrina: 18.0 m Stadiu constructie: Finalizat Numar incaperi: 18 Numar Grupuri Sanitare: 11 Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Mall
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1192195
Suprafață utilă: 1.132 mp
Suprafață utilă totală: 1.132 mp