Hale de vanzare + balta de pescuit in Bihor-Nojorid-Les

850.000 €
354.17 € / mp

Leş, Judeţul Bihor

Suprafață utilă totală:
2.400 mp
Suprafață teren:
8.355 mp

Descriere spațiu comercial

Biroul de brokeraj imobiliar Davilas Imobiliare Oradea va ofera spre vanzare in exclusivitate urmatoarele : 1. - doua spa?ii distincte de depozitare de tip hala , parter + etaj construite pe o suprafa?a de teren de 3.806 mp . 2. - birouri in suprafa?a construita de 132 mp si suprafa?a utila de 112 mp 3. - terenul aferent proprieta?ii este in suprafa?a de 8.535 mp 4. - teren liber 4.729 mp cu destina?ie actuala de balta de pescuit Caracteristici hale: Regim de inal?ime: Parter + Etaj Suprafa?a utila: 590 mp/nivel Dimensiuni: Lungime: 47,835 m | La?ime: 12,35 m | Inal?ime: 3,35 m Toate utilita?ile: curent trifazic de mare putere, gaz, apa, canalizare, telefonie ?i internet Acces pentru ma?ini de mare tonaj Securizare ?i monitorizare video 24/7 Destina?ii posibile: Depozitare Produc?ie Logistica Comer? Transport & curierat Service auto Alte activita?i industriale Compartimentare flexibila: La cerere, spa?iul poate fi compartimentat, oferind posibilitatea inchirierii unor suprafe?e mai mici (minimum 600 mp). Pentru vizionari ?i detalii, nu ezita?i sa ne contacta?i! ? Davilas Imobiliare Oradea Va mul?umim ?i va a?teptam cu drag! ID anun? : 1760706967
Citește mai mult Citește mai puțin
20 Parcări

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 601274
Suprafață utilă: 2.400 mp
Suprafață utilă totală: 2.400 mp
Nr. locuri parcare: 20

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 715 mp, în Băile Felix