Spatiu comercial de vanzare Popas Pacurari Iasi

192.390 €
2,959.85 € / mp

Popas Păcurari, Iaşi

Suprafață utilă totală:
65,2 mp
Nr. niveluri:
3
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial cu suprafata de 65mp, aflat la parterul unui bloc nou. Vine la pachet cu 2 locuri de parcare. Locatie strategica, destinat pentru diverse activitati( momentan functioneaza o pizzerie). Pretul este de 159.000 euro+ tva. Pentru alte detalii si poze va stau la dispozitie: .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1512308
Suprafață utilă: 65,2 mp
Suprafață utilă totală: 65,2 mp
Regim înălțime: P+3E
An construcție: 2022

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "Daewoo", linia 20
Mijloace transport aprox. 909 m
transport
Statia "Troita", linia 20
Mijloace transport aprox. 1025 m
transport
Rond Politie
Mijloace transport aprox. 1128 m
transport
Statia "Rond Politie", linia 20
Mijloace transport aprox. 1137 m
Școală
education
Scoala
Învățământ aprox. 505 m
education
Scoala Noua
Învățământ aprox. 1178 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 558 m
restaurants
Stef
Restaurante aprox. 1042 m
shopping
Praktiker Era
Supermarket/Mall aprox. 1317 m
shopping
Carrefour Era
Supermarket/Mall aprox. 1714 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 77 mp, în Bucium
196.600 €
Iași, Bucium
77 mp utili
Spațiu comercial, de 100 mp, în Nicolina
197.000 €
Iași, Nicolina
100 mp utili
Birou, de 84 mp, în Smârdan
189.000 €
Iași, Smârdan
84 mp utili
8E
2026
Spațiu comercial, de 720 mp, în Central
199.000 €
Iași, Central
720 mp utili
Spațiu comercial, de 150 mp, în Nicolina
180.000 €
Iași, Nicolina