Azi
4
- Proprietar
- Comision 0%
Chio?c metalic aluminiu 6x4
2.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
83.33 €
/ mp
Huşi, Judeţul Vaslui
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand chio?c profil sandwich aluminiu , bicompartimentat 6x4m , acoperit cu placi striate aluminiu . Cu instala?ie electrica. ID anun? : 1766396941
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1657028
Suprafață utilă:
24 mp
Suprafață utilă totală:
24 mp
Istoric preț
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Huși
- Spații comerciale de vânzare în Vaslui
- Spații comerciale de vânzare în Bârlad
- Spații comerciale de vânzare în Bălteni
- Spații comerciale de vânzare în Muntenii de Jos
- Spații comerciale de vânzare în Drânceni
- Spații comerciale de vânzare în Florești
- Spații comerciale de vânzare în Lunca Banului
- Spații comerciale de vânzare în Moara Grecilor
- Spații comerciale de vânzare în Negrești