Urgent, Afacere la cheie.

13.980 €
466 € / mp

Hunedoara, Judeţul Hunedoara

Suprafață utilă totală:
30 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Home Sweet Home va propune spre vanzare in Hunedoara un chiosc in suprafata de 30m2,mobilat si utilat, baie, curent,aer conditionat, camere de supraveghere, alarma. Terenul este in concesiune la primarie. Mai multe detalii la sediul agentiei bd.Decebal bl.B sau .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Februarie 2026 ID anunț: 1543549
Suprafață utilă: 30 mp
Suprafață utilă totală: 30 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Bucegi
Mijloace transport aprox. 435 m
transport
Hunedoara
Mijloace transport aprox. 577 m
Școală
education
Scoala Generala nr. 7
Învățământ aprox. 103 m
education
Gradinita Piticot
Învățământ aprox. 171 m
education
Scoala Generala nr. 8
Învățământ aprox. 248 m
education
Gradinita Floarea Soarelui
Învățământ aprox. 343 m
Recreere
restaurants
Cosimo
Restaurante aprox. 196 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 295 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 354 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 431 m