Spatiu comercial de vanzare - centru - Gilau - 200 mp

280.000 €
1,400.00 € / mp

Gilău, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
200 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de vanzare cu o locatie exceptionala in centrul localitatii Gilau, judetul Cluj. Acest spatiu generos este perfect pentru dezvoltarea unei afaceri sau pentru o investitie intr-un sector cu potential de crestere constanta.Detalii Cheie: Locatie Excelenta: Este situat in centrul Gilaului, cu acces facil de pe strada principala, in imediata apropiere a sensului giratoriu, la parterul unui bloc construit in 2020. In aceasta cladire functioneaza deja afaceri precum Carrefour Market, Pepco si o farmacie, motiv pentru care zona beneficiaza de un trafic constant.Suprafata Generoasa: Spatiul comercial dispune de o suprafata generoasa, de 200 mp, perfect adaptabila pentru diverse tipuri de activitati comerciale, de la magazine si showroom-uri pana la birouri, ateliere sau cabinete medicale.Potential de Crestere: Zona Gilau-Cluj este in plina dezvoltare economica, cu noi proiecte de infrastructura in curs de dezvoltare.Flexibilitate: Spatiul poate fi personalizat in functie de nevoile afacerii dumneavoastra. Acesta detine deja autorizatie ISU. Pentru detalii suplimentare si pentru a programa o vizionare, va rog sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 24 Februarie 2026 ID anunț: 1364701
Suprafață utilă: 200 mp
Suprafață utilă totală: 200 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Birou, de 179.75 mp, în Iris
260.000 €
Cluj-Napoca, Iris