2 luni în urmă
2
- Agenție
casa si restaurant/bar Gheraesti, strada Moldovei, nr. 10
49.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
124.06 €
/ mp
Gherăeşti, Judeţul Neamţ
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand casa P+M sc=129 mp si restaurant/bar in s=270 mp, ambele situate in Gheraesti, jud. Neamt, strada Moldovei, nr. 10 (a se vedea pozitia exacta indicata pe harta anuntului). Imobilul se vinde in licitatie publica prin BEJ Azoitei Neculai. pretvanzare: 49500 monedavanzare: EUR pretvanzaremp: 0 monedavanzaremp: EUR pretinchiriere: 0 monedainchiriere: EUR monedainchiriereunitar: EUR, s://.
/anunt/X6Q11403Q
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 02 Aprilie 2026
ID anunț: 1331284
Suprafață utilă:
399 mp
Suprafață utilă totală:
399 mp
Istoric preț
Puncte de interes
Recreere
Teren sportiv
Recreere
aprox.
492
m
Teren sportiv
Recreere
aprox.
657
m
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Gherăești
- Spații comerciale de vânzare în Piatra-Neamț
- Spații comerciale de vânzare în Roman
- Spații comerciale de vânzare în Târgu Neamț
- Spații comerciale de vânzare în Săvinești
- Spații comerciale de vânzare în Alexandru cel Bun
- Spații comerciale de vânzare în Bicaz
- Spații comerciale de vânzare în Girov
- Spații comerciale de vânzare în Rediu
- Spații comerciale de vânzare în Agapia
- Spații comerciale de vânzare în Bistrița
- Spații comerciale de vânzare în Durău