Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
2 zile în urmă
- Agenție
Teren 4000mp betonat si hala Galati zona industriala
380.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,233.77 €
/ mp
Vest, Galaţi
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona industriala a Galatiului - stradal, usor accesibil 2. Beneficii tehnice ale ofertei: - teren intravilan, curti constructii, (platforma betonata) ingradit, cu suprafata de 4000 mp - pe teren avem construite (in 2024) o hala de 240 mp, un birou de 14 mp si un cantar (60Tone) - utilitati la marginea proprietatii: energie electrica, apa, canalizare, gaz 3. Situatia juridica: actele sunt complete si pregatite pentru vanzare ID ACTIV IMOB: 232193 CASA te bucuri!!! ID anun? : 1778753838
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 14 Mai 2026
ID anunț: 1603791
Suprafață utilă:
308 mp
Suprafață utilă totală:
308 mp
Regim înălțime:
P+1E
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Vest
- Spații comerciale de vânzare în Galați
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Țiglina 1
- Spații comerciale de vânzare în Siderurgiștilor
- Spații comerciale de vânzare în Piața Centrală
- Spații comerciale de vânzare în Exterior Vest
- Spații comerciale de vânzare în Mazepa 1
- Spații comerciale de vânzare în Port
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în I. C. Frimu
- Spații comerciale de vânzare în Micro 21