Spatiu comercial in I C Frimu

100.000 €
1,666.67 € / mp

I. C. Frimu, Galaţi

Suprafață utilă totală:
60 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

Practic Imobiliare va ofera spre vanzare un spatiu comercial situat langa strada Siderurgistilor. Proprietatea este compusa din teren in suprafata de 85 mp si o constructie p+1 in suprafata de 60 mp. Spatiul este compus din 2 camere si baie. Imobilul este racordat la curent electric, apa (are bransament individual) si canalizare. Incalzirea si apa calda se obtin cu ajutorul centralei termice, are tamplarie PVC cu geam termopan si izolatie exterioara. In imediata apropiere intalnim: zone comerciale, scoli, zone verzi, restaurante, zone de agrement. Informatiile tehnice au caracter orientativ, ele fiind preluate de la proprietari. Cand ne contactati va rugam sa ne spuneti ID- ul intern al proprietatii: 15727.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 993895
Suprafață utilă: 60 mp
Suprafață utilă totală: 60 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 1980

IREG
Mijloace transport aprox. 239 m
transport
Str. Anghel Saligny
Mijloace transport aprox. 251 m
transport
Str. Anghel Saligny
Mijloace transport aprox. 281 m
transport
Piata Energiei
Mijloace transport aprox. 347 m
Școală
education
Gradinita Alba ca Zapada
Învățământ aprox. 577 m
education
Gradinita Lizuca
Învățământ aprox. 662 m
education
Liceul Auto Traian Vuia
Învățământ aprox. 876 m
education
Gradinita