Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Vand spa?iu comercial, central,in Com.Frumoasa, jud.Teleorman
95.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
365.38 €
/ mp
Frumoasa, Judeţul Teleorman
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare, spa?iu comercial in Com.Frumoasa, jud.Teleorman ID anun? : 1779553655
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663489
Suprafață utilă:
260 mp
Suprafață utilă totală:
260 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Frumoasa
- Spații comerciale de vânzare în Alexandria
- Spații comerciale de vânzare în Roșiori de Vede
- Spații comerciale de vânzare în Turnu Măgurele
- Spații comerciale de vânzare în Zimnicea
- Spații comerciale de vânzare în Nenciulești
- Spații comerciale de vânzare în Buzescu
- Spații comerciale de vânzare în Călugăru
- Spații comerciale de vânzare în Drăgănești de Vede
- Spații comerciale de vânzare în Lunca
- Spații comerciale de vânzare în Moșteni
- Spații comerciale de vânzare în Stejaru