Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand afacere la cheie
150.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
2,884.62 €
/ mp
Sud, Focşani
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
PIESE AUTO, SPA?IU COMERCIAL, STAND DE VOPSEA, MASINA DE IMBUTELIAT VOPSEA LA SPREI ID anun? : 1699509241
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644816
Suprafață utilă:
52 mp
Suprafață utilă totală:
52 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Sud
- Spații comerciale de vânzare în Focșani
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în Est
- Spații comerciale de vânzare în Gară
- Spații comerciale de vânzare în Nord
- Spații comerciale de vânzare în Obor
- Spații comerciale de vânzare în Vest
- Spații comerciale de vânzare în Autogară
- Spații comerciale de vânzare în Brăilei
- Spații comerciale de vânzare în Exterior Est