Spatiu comercial 4 incaperi; 91 mp; 2 bai FLORESTI

150.000 €
1,648.35 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
91 mp
An construcție:
2022

Descriere spațiu comercial

Contactati-ne acum pentru a afla mai multe detalii despre aceasta oferta! Imobilul face parte dintr-o constructie noua. EDIL Floresti va ofera spre vanzare un spatiu comercial cu 4 incaperi, 2 grupuri sanitare si 3 balcoane in FLORESTI, in apropiere de centru. Spatiul comercial are suprafata utila de 91 mp. Spatiul este situat la parter. Caracteristici constructie: construit din - caramida, fundatie - beton, izolatie - exterioara. Spatiul comercial are urmatoarele caracteristici: inaltime constructie - P 2E M m, 2 grupuri sanitare, ferestre de termopan cu 3 sticle, usa pvc, aproape de mijloace de transport. Stare interior: semifinisata. Sistemul de incalzire cuprinde: centrala proprie. Utilitati generale: apa, gaz, curent, canalizare. Servicii: supraveghere video. Alte dotari: acces auto. Daca va place aceasta oferta sau pentru alte oferte nu ezitati sa ne contactati telefonic sau la sediul nostru EDIL Floresti, Str. Eroilor, Nr. 25, Ap. 15 (et. 1), Floresti. (ID:SCCJ245822)
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1646617
Suprafață utilă: 91 mp
Suprafață utilă totală: 91 mp
An construcție: 2022

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sub Cetate V
Mijloace transport aprox. 112 m
transport
Sub Cetate E
Mijloace transport aprox. 156 m
transport
Tautiului S
Mijloace transport aprox. 353 m