Spatiu coomercial, 70 mp, disponibilitate parcari, zona Ceta

160.000 €
2,285.71 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
70 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un spatiu comercial in Zona Cetatii. Spatiul face parte dintr-un nou ansamblu exclusivist de apartamente, unul cu un regim de inaltime scazut de P+2+ER, ce dispune si de apartamente si o zona generoasa de spatii verzi. Compartimentarea practic gandita la acest spatiu este dispusa in: open space 70,1 mp care poate fi compartimentat la cerere dupa bunul plac si nevoile specifice ale viitorului proprietar. Au fost alesi furnizori de materiale de constructie cu o reputatie excelenta din perspectiva calitatii si a rezistentei materialelor in timp, pentru a-ti oferi siguranta unei constructii cu o durata lunga de viata, cu dotari si facilitati de cea mai inalta calitate, insa si celor ce vor sa faca o investitie sigura si de durata, avand in vedere punctele de interes din zona. Vorbim despre numarul mare de magazine, farmacii, gradinite/ scoli ( private si de stat ), statii de bus, 4 minute pana la viitoare statie de metrou. Dorim sa mentionam ca pretul afisat este valabil la avansul de 80-100% + TVA Pentru avansul de 50-80% avem pretul de 154.220 euro + TVA Pentru avansul de 30-50% avem pretul de 158.440 euro + TVA Pentru parcari avem preturile de 4500 + TVA pentru parcarile exterioare si 6500e + TVA pentru parcarile exterioare acoperite. Termen de finalizare ianuarie 2026. Se pot realiza si finisaje la pretul de 250e + TVA. Pentru mai multe informatii si vizionari va stam la dispozitie. Cod oferta / ID BLITZ: P140508 Id intern: P140508 Stadiu constructie: Finalizat Clasa birouri: A Tip imobil: Bloc de apartamente