Spatiul comercial, 52 mp, parcare, zona Terra

105.000 €
2,019.23 € / mp

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
52 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va propune spre vanzare un spatiu comercial pozitionat la parterul unui imobil nou de locuinte, avand suprafata utila de 52 mp, in zona Terra. Spatiul este compartimentat in 2 incaperi, 2 grupuri sanitare si terasa. Beneficiaza de 3 intrari si un loc de parcare si este pretabil pentru multiple activitati comerciale: magazine, cabinete medicale, salon, etc. Disponibil imediat! Se vinde cu preluare de chiriasi! Va asteptam la vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P164844
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1237814
Suprafață utilă: 52 mp
Suprafață utilă totală: 52 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Cartier Terra
Mijloace transport aprox. 426 m
transport
M-Prof. Dumitru Mocanu
Mijloace transport aprox. 636 m
transport
M-Prof. Dumitru Mocanu E
Mijloace transport aprox. 639 m
transport
M-Prof. Dumitru Mocanu V
Mijloace transport aprox. 646 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 352 m
restaurants
Pizza Pizza
Restaurante aprox. 474 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1018 m
shopping
Profi Floresti
Supermarket/Mall aprox. 1018 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 123 mp, în Baciu
99.000 €
Județul Cluj, Baciu
123 mp utili
Spațiu comercial, de 23 mp, în Horea
100.000 €
Cluj-Napoca, Horea
23 mp utili
Spațiu comercial, de 18 mp, în Central
99.000 €
Cluj-Napoca, Central
18 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 123 mp, în Dâmbul Rotund