Hala industriala versatila,spatii cazare, platforma betonata,2.300 mp,

338.000 €
422.50 € / mp

Feldioara, Judeţul Braşov

Suprafață utilă totală:
800 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Comision cumparator: 0%ASCENDENT IMOBILIARE este onorata sa va propuna spre vanzare o proprietate industriala versatila, situata intr-o zona accesibila si functionala, pentru activitati de productie, depozitare, logistica sau servicii conexe.Imobilul beneficiaza de un teren generos de aproximativ 2.300 mp, completat de o hala cu suprafata de circa 400 mp, oferind un raport echilibrat intre spatiu construit si curte utila.Hala este amplasata pe o platforma betonata, ceea ce permite acces facil pentru autoutilitare, organizare eficienta a fluxurilor de marfa si utilizare practica a spatiului exterior. Constructia este solida, cu potential ridicat de adaptare in functie de specificul activitatii, fiind potrivita atat pentru uz imediat, cat si pentru optimizari ulterioare fara investitii majore.Proprietatea include atasamente tehnice si spatii auxiliare care sustin functionarea eficienta a activitatilor industriale sau comerciale, oferind un cadru coerent pentru dezvoltare. Curtea permite manevrarea usoara a vehiculelor, depozitare exterioara sau extinderea zonelor operationale.Prin suprafata, configuratie si pozitionare, aceasta proprietate se adreseaza antreprenorilor care cauta un spatiu practic, clar delimitat si usor de integrat intr-o activitate economica functionala, cu accent pe eficienta, accesibilitate si potential real de utilizare.Consilieri dedicati alesei oferte:doamna Ana Maria BucurTelefon WhatsApp: sidomnul Andrei RusuTelefon WhatsApp: Detalii, fotografii suplimentare si alte variante exclusive :.