Spatii comerciale de vanzare

135.000 €
2,454.55 € / mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

Suprafață utilă totală:
55 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu comercial de vanzare oportunitate de investitie Se ofera spre vanzare spatiu comercial situat intr-o zona cu vizibilitate excelenta, pe strada principala Crisan. Locatia beneficiaza de trafic pietonal si auto intens, fiind ideala pentru desfasurarea diverselor activitati comerciale. Spatiul este compartimentat in 2 incaperi si este in prezent inchiriat, generand venit imediat: o parte este ocupata de o frizerie cealalta parte este inchiriata unei firme de asigurari Aceasta configuratie ofera flexibilitate, fie pentru continuarea inchirierii catre actualii chiriasi, fie pentru reamenajare in functie de propriile nevoi. Avantaje: pozitionare excelenta, pe artera principala vad comercial foarte bun investitie cu randament imediat compartimentare practica Ideal pentru investitori care cauta un venit pasiv stabil sau pentru antreprenori care doresc sa-si dezvolte propria afacere intr-o zona centrala. Pentru mai multe detalii si vizionari, nu ezitati sa ma contactati la numarul de tel: 07******21
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 30 Aprilie 2026 ID anunț: 1532784
Suprafață utilă: 55 mp
Suprafață utilă totală: 55 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Drobeta Turnu Severin
Mijloace transport aprox. 319 m
Școală
education
Colegiul tehnic de transporturi auto
Învățământ aprox. 10 m
education
Scoala Dimitrie Grecescu
Învățământ aprox. 465 m
education
Colegiul Tehnic Decebal
Învățământ aprox. 1021 m