De vanzare Spatiu Comercial Deva 110 MP, IDEAL CLINICA / SALON / B

85.000 €
772.73 € / mp

Central, Deva

Suprafață utilă totală:
110 mp

Descriere spațiu comercial

BLITZ va propune spre vanzare un spatiu comercial situat la parter, intr-o zona foarte buna din Deva, ideal pentru multiple tipuri de activitate.Imobilul are o suprafata totala de 110 mp si este compartimentat in 2 incaperi generoase de aproximativ 55 mp fiecare, plus baie. Spatiul este renovat si dispune de toate utilitatile: apa, curent, gaz si centrala proprie pe gaz.Datorita pozitionarii si compartimentarii, proprietatea este potrivita pentru:* clinica medicala* salon de infrumusetare* cabinete* birouri* depozit* activitati de productie usoaraAvantaje: pozitie foarte buna acces facil parter spatiu versatil utilitati complete centrala propriePentru mai multe informatii si programarea unei vizionari, va stam la dispozitieCod oferta / ID BLITZ: P171816
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1599035
Suprafață utilă: 110 mp
Suprafață utilă totală: 110 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Casa de Cultura
Mijloace transport aprox. 302 m
transport
Posta Mare
Mijloace transport aprox. 460 m
transport
Spicul
Mijloace transport aprox. 548 m
transport
Tineretului
Mijloace transport aprox. 809 m
Școală
education
Gradinita Nr. 7
Învățământ aprox. 436 m
education
Gradinita Nr. 4
Învățământ aprox. 465 m
education
Liceul Petofi Sandor
Învățământ aprox. 534 m
education
Cresa
Învățământ aprox. 689 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 189 m