Mai mult de un an
5
- Agenție
De vanzare Preluare afacere Bistro-Caffe -Dej, Cluj
250.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
2,272.73 €
/ mp
Dej, Judeţul Cluj
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare Preluare afacere Bistro-Caffe Dej, Cluj Se ofera spre preluare un spa?iu comercial amenajat pentru activitate HoReCa (Bistro-Caffe), infiin?at in 2021, complet utilat ?i func?ional. Caracteristici: Suprafa?a totala: 110 m + terasa Amenajari moderne, materiale de calitate Centrala proprie ?i incalzire in pardoseala Bucatarie complet utilata Toalete pentru clien?i, vestiar, spa?iu de depozitare Spa?iul este pregatit pentru continuarea activita?ii fara investi?ii suplimentare. Potrivit pentru Bistro, Cafenea, Brunch sau alte concepte HoReCa. Preluare imediata. ID anun? : 1762764712
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 553993
Suprafață utilă:
110 mp
Suprafață utilă totală:
110 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Dej
- Spații comerciale de vânzare în Cluj-Napoca
- Spații comerciale de vânzare în Florești
- Spații comerciale de vânzare în Turda
- Spații comerciale de vânzare în Apahida
- Spații comerciale de vânzare în Baciu
- Spații comerciale de vânzare în Jucu
- Spații comerciale de vânzare în Gilău
- Spații comerciale de vânzare în Sânnicoară
- Spații comerciale de vânzare în Gherla
- Spații comerciale de vânzare în Mihai Viteazu
- Spații comerciale de vânzare în Bonțida