Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Spațiu comercial, de 82 mp, în Central
10.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
121.95 €
/ mp
Central, Craiova
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Se vinde afacere - pizzerie situata central, renovata, dotata cu aparatura moderna. Chiria spa?iului este de 450 euro luna. ID anun? : 1763213344
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644664
Suprafață utilă:
82 mp
Suprafață utilă totală:
82 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Craiova
- Spații comerciale de vânzare în Brazda lui Novac
- Spații comerciale de vânzare în Brestei
- Spații comerciale de vânzare în George Enescu
- Spații comerciale de vânzare în Calea București
- Spații comerciale de vânzare în 1 Mai
- Spații comerciale de vânzare în Ultracentral
- Spații comerciale de vânzare în Exterior Vest
- Spații comerciale de vânzare în Bariera Vâlcii
- Spații comerciale de vânzare în Calea Severinului
- Spații comerciale de vânzare în Craiovița Nouă