SPATIU BIROURI , COMERCIAL, CLINICA 700MP CU PARCARE

7.500 €
10.27 € / mp

Central, Craiova

Suprafață utilă totală:
730 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiul este pretabil pentru diverse activitati avand suprata mare de 600 metri dispus pe 3 nivele, un spatiu de 140 mp compartimentat separat, si un depozit de 170 mp cu inaltime de 4 m si teren liber pentru parcare de 350 mp din cei 700 mp totali. Spatiul are 2 scari de acces si urmeaza a se monta si un lift dupa cerintele viitorului chirias si domeniul de activitate. Sistemul de incalzire este format din doua centrale racordate la gaz de retea, si proprietatea beneficiaza de toate utilitatile fiind intr-o zona foarte buna in apropiere de centru si puncte comerciale importante. Cladirea are o structura din beton pe cadre si se poate compartimenta dupa orice domeniu de activitate, fiind construita in anul 2006, cu acoperis din tabla in stare totala foarte buna. Pozitionarea la un bulevard principal , vizibilitate mare , numeroase institutii si centre comerciale in zona fac din aceasta o locatie cu potential mare . Suprafata totala: 790 m2 An finalizare constructie: 2006 Vitrina: 10.0 m Stadiu constructie: Finalizat Posibilitate parcare: Nu Tip imobil: Centru comercial
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1597830
Suprafață utilă: 730 mp
Suprafață utilă totală: 730 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 32 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 34 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 80 m