Spa?iu comercia de inchiriat, 81 mp, zona McDonald's

180.000 €
2,222.22 € / mp

Calea Bucureşti, Craiova

Suprafață utilă totală:
81 mp
An construcție:
1980

Descriere spațiu comercial

RE/MAX Imperia propune spre inchiriere un spatiu de 81 mp situat intr-o zona centrala a Craiovei, in imediata apropiere de McDonald's, beneficiind de un vad foarte bun. Imobilul este compartimentat eficient si dispune de doua intrari, aspect care ii ofera un plus de flexibilitate in organizarea activitatilor. Pozitionarea si caracteristicile spatiului il fac pretabil pentru o gama variata de domenii, de la cabinet notarial, cabinet de psihologie sau clinica stomatologica, pana la alte activitati comerciale sau de servicii. Vizibilitatea ridicata si accesibilitatea usoara sporesc atractivitatea acestui spatiu, fiind o alegere potrivita pentru cei care isi doresc sa dezvolte o afacere intr-o zona circulata si cunoscuta a orasului. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari nu ezita sa ma contactezi!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1417827
Suprafață utilă: 81 mp
Suprafață utilă totală: 81 mp
An construcție: 1980

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 151 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 157 m
transport
Teatrul National
Mijloace transport aprox. 157 m
transport
Piata Centrala
Mijloace transport aprox. 159 m
Școală
education
Universitatea din Craiova
Învățământ aprox. 263 m
education
Gradinita Iedera
Învățământ aprox. 336 m