Spatiu Comercial - Necesita Renovare - Piata Chiliei

99.900 €
999 € / mp

Tomis II, Constanţa

Suprafață utilă totală:
100 mp
Nr. niveluri:
1
An construcție:
1990

Descriere spațiu comercial

Spațiu comercial disponibil în zona Piața Chiliei, cu poziționare excelentă și deschidere directă la stradă principală, oferind vizibilitate foarte bună pentru orice tip de activitate. Imobilul are o suprafață utilă totală de 100 mp, fiind compartimentat astfel: 73 mp la parter, ideal pentru zonă de vânzare sau relații cu clienții, și 27 mp la subsol, potrivit pentru depozitare sau spații tehnice. Spațiul beneficiază de toate utilitățile (apă, electricitate, gaz, canalizare), oferind baza necesară pentru amenajare conform propriilor nevoi. Necesită renovare completă, ceea ce reprezintă o oportunitate excelentă de personalizare în funcție de specificul afacerii. Datorită amplasării într-o zonă circulată, cu vad comercial format, este ideal pentru diverse activități: magazin, birou, salon, showroom sau alte servicii. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, nu ezitați să ne contactați.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 31 Martie 2026 ID anunț: 1383308
Suprafață utilă: 100 mp
Suprafață utilă totală: 100 mp
Regim înălțime: P+1E
An construcție: 1990

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Gaze Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Turda [5-40.40C]
Mijloace transport aprox. 261 m
transport
Turda [5-40
Mijloace transport aprox. 304 m
transport
Statia Turda, Linia 40, 40C
Mijloace transport aprox. 311 m
transport
Turda [5-40
Mijloace transport aprox. 388 m