Spatiu comercial in CF, 42mp, intrare din strada, zona Farmec

140.000 €
3,333.33 € / mp

Mărăşti, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
42 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
1950

Descriere spațiu comercial

Va oferim spre vanzare, un spatiu comercial, situat in zona Farmec, Marasti. Spatiul este situat la parterul unui imobil cu 2 etaj si are suprafata de 42mp , cu acces din strada, vad pietonal si vitrina. Compartimentat in: 2 incaperi, grup sanitar, depozit. - Intrare directă din stradă + front stradal cu vizibilitate. Destinatia comerciala in Cartea Funciara fiind pretabil pentru orice activitate. Acces din strada. Pretul este negociabil.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 31 Martie 2026 ID anunț: 1162006
Suprafață utilă: 42 mp
Suprafață utilă totală: 42 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 1950

Tribunal
Mijloace transport aprox. 339 m
transport
Statia Somesul, liniile 8,24,30,47, 4,6,7,25, 46B
Mijloace transport aprox. 353 m
transport
Scoala Simion Barnutiu
Mijloace transport aprox. 373 m
transport
Statia Somesul, Liniile: 8,24,30,46B,47, 4,6,7
Mijloace transport aprox. 379 m
Școală
education
Liceul pentru Deficienţi de Vedere
Învățământ aprox. 49 m
education
Liceul special pentru Deficienti de Vedere
Învățământ aprox. 78 m
education
Liceul Teoretic Mihai Eminescu
Învățământ aprox. 155 m
education
Liceul de Arte Plastice Romulus Ladea
Învățământ aprox. 228 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 34 m