Spatiu comercial 123 mp de vanzare zona Calea Baciului

99.000 €
804.88 € / mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
123 mp

Descriere spațiu comercial

Vindem spatiu comercial Cluj -Calea Baciu in suprafata de 123 mp parter semifinisat,se poate imparti si in doua apartamente. .Pentru mai multe detalii programati o vizionare. ID Extern:4881
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 02 Mai 2026 ID anunț: 1404075
Suprafață utilă: 123 mp
Suprafață utilă totală: 123 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Cartier Baciu, Linia 31
Mijloace transport aprox. 26 m
transport
Cartier Baciu
Mijloace transport aprox. 64 m
transport
Jupiter
Mijloace transport aprox. 72 m
transport
Cartier Baciu
Mijloace transport aprox. 72 m
Școală
education
Grăd.Neghiniţăstr. 2
Învățământ aprox. 213 m
education
Gradinita Neghinita
Învățământ aprox. 662 m
education
Grăd.Mica Sirenă2
Învățământ aprox. 1722 m
education
FasTracKids Cluj-Napoca
Învățământ aprox. 1798 m
Recreere
restaurants
Hotel Panorama (en)
Restaurante aprox. 90 m
parks
Parc
Recreere aprox. 635 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 663 m
shopping
OUTLET
Supermarket/Mall aprox. 1771 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 123 mp, în Baciu
99.000 €
Județul Cluj, Baciu
123 mp utili
Spațiu comercial, de 23 mp, în Horea
100.000 €
Cluj-Napoca, Horea
23 mp utili
Spațiu comercial, de 18 mp, în Central
99.000 €
Cluj-Napoca, Central
18 mp utili
1E
Spațiu comercial, de 52 mp, în Florești
105.000 €
Județul Cluj, Florești
52 mp utili
Spațiu comercial, de 123 mp, în Central