Inchiriez imobil langa Parcul Central

350 €
3.68 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
95 mp

Descriere spațiu comercial

Dau in chirie pe termen lung apartament de 55 mp pe str macelaru,compartimentat in 2 incaperi mari de 25 mp si 16mp, baie de 5 mp, camara de 4 mp si hol. Apartamentul are CT proprie si se afla la parterul inalt unei case cu 3 apartamente. In subsol mai tine exlusiv de apartament doua incaperi in total de 40 mp, ideal pentru depozitare. In curtea comuna spatioasa tine de apartament un garaj si inca 3 locuri de parcare. NU colaborez cu agentii imobiliare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1593486
Suprafață utilă: 95 mp
Suprafață utilă totală: 95 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Anton Pann
Mijloace transport aprox. 184 m
transport
Paris
Mijloace transport aprox. 204 m
transport
Statia Paris, Linia 23,41,50,52, 1
Mijloace transport aprox. 249 m
transport
Barbu Patriciu
Mijloace transport aprox. 270 m
Școală
education
Liceul de Muzica Sigismund Toduta
Învățământ aprox. 195 m
education
Grăd.Bambi
Învățământ aprox. 215 m
education
Şcoala Specială Centrul de Resurse şi Documentare Privind Educaţia Incluzivă/Integrată
Învățământ aprox. 309 m
education
Grăd.Căsuţa poveştilor1
Învățământ aprox. 400 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 152 m
restaurants
Greek specialities (en)
Restaurante aprox. 180 m
shopping
Oncos
Supermarket/Mall aprox. 783 m
shopping
Unicarm
Supermarket/Mall aprox. 799 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Gilău
350 €
Județul Cluj, Gilău