Pretabil activitate comerciala showroom! Strada Observatorul

1.500.000 €
1,666.67 € / mp

Central, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
900 mp

Descriere spațiu comercial

Spatiu potrivit pentru activitate comerciala de gen showroom, restaurant, alimentatie publica, sau produse non alimentare dar totodata se preteaza si pentru sediu de firma. Vizibil din strada principala , situat intr-una din cele mai traficate zone pietonale, spatiul poate sa acopere o gama larga de necesitati. Spatiul are suprafata de 900 mp format din 700 mp de showroom si 200 mp depozit. Compartimentarea din interior poate fi modificata si personalizata dupa dorinta clientului. Exista acces secundar si rampa pentru marfa. Exista posibilitate de inchiriere partiala sau totala. Cod oferta / ID BLITZ: P97134 Id intern: P97134
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 494741
Suprafață utilă: 900 mp
Suprafață utilă totală: 900 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Spital Recuperare, Linia 50
Mijloace transport aprox. 87 m
transport
Spital Recuperare Sud
Mijloace transport aprox. 116 m
transport
Spital Recuperare Nord
Mijloace transport aprox. 162 m
transport
Statia Observator, Linia 50
Mijloace transport aprox. 569 m
Școală
education
UT Facultatea de Constructii si Facultatea de Arhitectura si Urbanism
Învățământ aprox. 132 m
education
CFDP si Facultatea de Arhitectura si Urbanism
Învățământ aprox. 177 m
education
Helen
Învățământ aprox. 354 m
education
Grăd.Universul copiilor str.1
Învățământ aprox. 423 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 47 m
restaurants