SPATIU COMERCIAL 103 MP FINISAT ZONA BORHANCIULUI

285.000 €
2,766.99 € / mp

Borhanci, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
103 mp
Nr. niveluri:
4
An construcție:
2016

Descriere spațiu comercial

pațiu comercial de vânzare – Strada Borhanciului, Cluj-Napoca Vă propunem spre vânzare un spațiu comercial modern, situat pe strada Borhanciului, într-o zonă aflată în plină dezvoltare urbană, cu vad excelent și acces direct la stradă principală. Proprietatea este amplasată într-un mediu rezidențial nou, cu trafic auto și pietonal crescut, oferind condiții ideale pentru desfășurarea de activități comerciale, servicii sau birouri. Caracteristici tehnice: Suprafață utilă: 103 mp Compartimentare: spațiu principal generos și luminos trei spații de depozitare cameră tehnică baie cu vestiar, finisate complet Finisaje: podea din tarkett de trafic intens pereți cu vopsea lavabilă pregătire pentru sistem de climatizare Vitrină generoasă, ideală pentru expunere comercială Acces direct din stradă Două locuri de parcare situate lateral, la intrare Situație actuală și oportunitate: Spațiul este liber de chiriași, disponibil imediat pentru preluare și amenajare A fost închiriat anterior unui lanț de supermarketuri de renume, fapt ce confirmă potențialul comercial ridicat Poate fi închiriat imediat, la un nivel de chirie estimat la 1.400 euro + TVA lună Se pretează pentru: supermarket, farmacie, cabinet medical, showroom, birou sau spațiu de servicii Avantaje: Zonă în plină expansiune – Borhanci, una dintre cele mai dinamice arii rezidențiale din Cluj-Napoca Construcție nouă, finisată, fără investiții suplimentare majore Vad excelent și acces facil pentru clienți Posibilitate de venit pasiv imediat, prin închiriere O proprietate potrivită pentru investitori sau antreprenori care doresc un spațiu comercial cu vizibilitate, accesibilitate și potențial de profit imediat. Pentru mai multe informații, vizionări și documentație completă, vă stăm la dispoziție Tel: E-mail: Multumim! Echipa JURJA IMOBILIARE ! ID intern: JJ296