8 luni în urmă
13
- Agenție
Vanzare depozit hala spatiu industrial Chiajna - Chitila - Rudeni
1.050.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
Preț vechi
990.000 €
954.55 €
/ mp
Chiajna, Judeţul Ilfov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vanzare depozit hala spatiu industrial Chiajnanbsp;- Chitila - Rudeni,nbsp;Ilfov. Imobil are suprafata totala nbsp;1.100mp(depozitnbsp;- nbsp;980mp, birouri - 120mp), format din doua hale lipite, inaltime 7nbsp;ml, dispusa parter, acces prin nbsp;2 usinbsp;tipnbsp;drive in.nbsp;Spatiu este construit din structura metalicanbsp;si panouri sandwich. Spatiul dispune de facilitati: apa, canalizare, gaze, curent electric 220 ndash; 380kw. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale logistice depozitare.nbsp;Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil imediat.nbsp;Pret ndash; 1.050.000euro+tva COMISION AGENTIE 3% +TVA ID anun? : 1776712759
Citește mai mult
Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026
ID anunț: 839116
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Chiajna
- Spații comerciale de vânzare în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de vânzare în Otopeni
- Spații comerciale de vânzare în Chitila
- Spații comerciale de vânzare în Voluntari
- Spații comerciale de vânzare în Bragadiru
- Spații comerciale de vânzare în Tunari
- Spații comerciale de vânzare în Pantelimon
- Spații comerciale de vânzare în Afumați
- Spații comerciale de vânzare în Balotești
- Spații comerciale de vânzare în Domnești
- Spații comerciale de vânzare în Mogoșoaia