Spatiu comercial Militari Residence 150.000 euro

150.000 €
1,578.95 € / mp

Chiajna, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
95 mp
Suprafață teren:
95 mp
Nr. niveluri:
8

Descriere spațiu comercial

Agentia Daryan Imobiliare Residence va ofera spre vanzare spatiu comercial, situat pe Strada Tineretului, nr, 85, in complex Militari Residence. Spatiul are o suprafata de 95 mpu. Dispune de 1 loc de parcare in fata spatiului, situat in proximtate Mall La Strada, parc, Campus Scolar. Pozitie: Situat la 1 min de statia STB. PRET: 150.000 Comision: 1% din valoarea pretului de vanzare (oferim factura si chitanta ) Pentru detalii si programare vizionari nu ezitati sa ne contactati la numarul de telefon . Multumim! CONTACT NON STOP ID anun? : 1778681385
Citește mai mult Citește mai puțin
1 Parcare

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 1602830
Suprafață utilă: 95 mp
Suprafață utilă totală: 95 mp
Regim înălțime: P+8E
Nr. locuri parcare: 1

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 100 mp, în Chiajna
165.000 €
Județul Ilfov, Chiajna
100 mp utili
8E
2010
Spațiu comercial, de 100 mp, în Chiajna
165.000 €
Județul Ilfov, Chiajna
100 mp utili
2013
Spațiu comercial, de 53 mp, în Central
150.000 €
Județul Ilfov, Popești-Leordeni
53 mp utili
Spațiu comercial, de 95 mp, în Chiajna
150.000 €
Județul Ilfov, Chiajna
95 mp utili
Spațiu comercial, de 99 mp, în Chiajna
165.000 €
Județul Ilfov, Chiajna
99 mp utili
6E
2013
Spațiu comercial, de 52 mp, în Chiajna
155.000 €
Județul Ilfov, Chiajna
52 mp utili
6E
Spațiu comercial, de 95 mp, în Dudu
150.000 €
Județul Ilfov, Dudu
95 mp utili
Spațiu comercial, de 110 mp, în Ștefăneștii de Jos