Mai mult de un an
3
- Proprietar
- Comision 0%
Vand spatiu comercial P+M in Ceacu jud CL (8km)
38.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
154 €
/ mp
Ceacu, Judeţul Călăraşi
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand spa?iu comercial Parter + Mansarda, situat in centrul satului Ceacu, jude?ul Calara?i (la doar 7 km de ora?). Imobilul are 250 m utili, este construit din caramida ?i dispune de toate utilita?ile: apa, curent, canalizare proprie, baie, terasa ?i balcon. Spa?iul este luminos, bine compartimentat ?i se poate folosi atat ca afacere (magazin, birouri, salon, depozit, bar), cat ?i ca locuin?a. Localizare premium vizibilitate excelenta, amplasat langa primarie, gradini?a, dispensar, poli?ie ?i ?coala. Zona circulata, ideala pentru orice tip de activitate comerciala. Pentru detalii suplimentare ?i vizionare, suna?i la telefon. ID anun? : 1708019344
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1427537
Suprafață utilă:
250 mp
Suprafață utilă totală:
250 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Ceacu
- Spații comerciale de vânzare în Călărași
- Spații comerciale de vânzare în Frumușani
- Spații comerciale de vânzare în Chiselet
- Spații comerciale de vânzare în Gâldău
- Spații comerciale de vânzare în Lehliu
- Spații comerciale de vânzare în Belciugatele
- Spații comerciale de vânzare în Cuza Vodă
- Spații comerciale de vânzare în Dragalina
- Spații comerciale de vânzare în Fântâna Doamnei
- Spații comerciale de vânzare în Fundulea
- Spații comerciale de vânzare în Iezeru