Vanzare Spa?iu Comercial Ostroveni Rm.Valcea

800.000 €
1,739.13 € / mp

Căzăneşti (Râmnicu Vâlcea), Judeţul Vâlcea

Suprafață utilă totală:
460 mp
An construcție:
2011

Descriere spațiu comercial

Vanzare spa?iu comercial 460 mp, open space in zona Ostroveni vis-a-vis de Kaufland, parter bloc; Winner Imob va propune spre vanzare un spa?iu comercial cu o suprafata de 460 mp, situat la parterul unui bloc cu 15 etaje, in zona Ostroveni, Ramnicu Valcea, vis-a-vis de Kaufland. Spa?iul este format din 6 unita?i alipite (suprafa?a totala 460 mp) ?i dispune de 2 grupuri sanitare. Vad excelent pietonal ?i auto. Potrivit pentru: clinica/cabinet medical, birouri, showroom, magazin, notariat etc. Status: ocupat temporar de Lems; disponibil la eliberare. - Tip spa?iu: Spa?iu comercial - Compartimentare: Decomandat / 6 unita?i alipite (open-space) - Suprafa?a utila: 460 mp - este open space - Etaj: Parter - Grupuri sanitare: 2 - An construc?ie: 2011 - Stare: buna; predare la eliberare chiria? actual - Vitrina: da - Acces: stradal, dublu acces op?ional - Incalzire/Climatizare: centrala termica proprie, aer conditionat - Locuri de parcare: in zona publica; op?ional in parcare kaufland - Disponibilitate: imediat dupa relocarea Lems Chirie: 800000 euro/usor negociabil
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1213654
Suprafață utilă: 460 mp
Suprafață utilă totală: 460 mp
An construcție: 2011

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Ramnicu Valcea
Mijloace transport aprox. 334 m
transport
Autogara 1 Mai
Mijloace transport aprox. 750 m
transport
Autogara Dacos