Azi
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand sau inchiriez spatiu comercial
170.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
2,833.33 €
/ mp
Caracal, Judeţul Olt
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand spa?iu comercial in suprafa?a de 60mp,ultracentral.Spatiul este conectat la re?eaua de gaze,are centrala termica ,aer condi?ionat,sistem de supraveghere.Proprietar persoana fizica. ID anun? : 1750253332
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1651494
Suprafață utilă:
60 mp
Suprafață utilă totală:
60 mp
Istoric preț
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Caracal
- Spații comerciale de vânzare în Slatina
- Spații comerciale de vânzare în Balș
- Spații comerciale de vânzare în Scornicești
- Spații comerciale de vânzare în Studina
- Spații comerciale de vânzare în Corabia
- Spații comerciale de vânzare în Coteana
- Spații comerciale de vânzare în Deveselu
- Spații comerciale de vânzare în Dobrun
- Spații comerciale de vânzare în Drăgănești-Olt
- Spații comerciale de vânzare în Recea
- Spații comerciale de vânzare în Teslui