PROPRIETAR-Vand spatiu comercial, Calarasi

74.000 €
330.36 € / mp

Central, Călăraşi

Suprafață utilă totală:
224 mp

Descriere spațiu comercial

Imobilul este compusa din corp cladire cu regim de inaltime P+1E, avand structura de rezistenta din beton armat, zidarie portanta din BCA; inchiderile exterioare sunt din zidarie din BCA; compartimentarile interioare sunt din pereti din zidarie; Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaze Teren intravilan in suprafata de 101,35 mp, cu categoria de folosinta curti constructii, identificat sub numar cadastral 3766/1,avand forma neregulata, front stradal 8,96 mp.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1625181
Suprafață utilă: 224 mp
Suprafață utilă totală: 224 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Calarasi Sud
Mijloace transport aprox. 1526 m
Școală
education
Scoala nr. 9 Constantin Brancoveanu
Învățământ aprox. 388 m
education
Liceul Economic
Învățământ aprox. 473 m
education
Scoala nr. 6 Pompei Samaritean
Învățământ aprox. 746 m
education
nr 2. Prichindel
Învățământ aprox. 907 m
Recreere
parks
Parcul Sfantul Gheorghe
Recreere aprox. 182 m
restaurants
Victoria
Restaurante aprox. 368 m
shopping
Piata Agroalimentara
Supermarket/Mall aprox. 420 m
shopping
ADA 5
Supermarket/Mall aprox. 638 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,000 mp, în Cuza Vodă
78.000 €
Județul Călărași, Cuza Vodă
2.000 mp utili
Spațiu comercial, în Iezeru
80.000 €
Județul Călărași, Iezeru
Spațiu comercial, de 224 mp, în 5 Călărasi
74.000 €
Călărași, 5 Călărasi
224 mp utili
1990