Ieri
1
- Proprietar
- Comision 0%
De vanzare Societate comerciala + Spatiu comercial
5.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
312.50 €
/ mp
Central, Călăraşi
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare spatiu comercial situat in strada Baraganului (langa Liceul Danubius), constructie mobila tip garaj prefabricat, spatiu util 16 mp, amplasata pe teren concesionat din anul 2003 cu suma de 50 lei pe luna si la acest moment. Utilita?i: apa, canalizare, gaze, curent trifazat 380 V. Societate comerciala infiin?ata in 1991, activitate neintrerupta, neplatitor de TVA, pe profit, fara datorii la stat sau furnizori, fara stoc de marfa, fara angaja?i, fara Litigii, fara incidente CIP, toate documentele depuse la zi. ID anun? : 1715809818
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644902
Suprafață utilă:
16 mp
Suprafață utilă totală:
16 mp
Istoric preț