11 luni în urmă
10
- Proprietar
- Comision 0%
Vand 3 spatii comerciale 308 mp in Buzau
250.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
811.69 €
/ mp
Central, Buzău
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Vand 3 spa?ii comerciale in Buzau cu suprafa?a de 308 mp Bulevardul Garii 38 ID anun? : 1738396556
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644827
Suprafață utilă:
308 mp
Suprafață utilă totală:
308 mp
Istoric preț
Facilități
Utilități
Apă
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în Buzău
- Spații comerciale de vânzare în 1 Decembrie
- Spații comerciale de vânzare în 23 August
- Spații comerciale de vânzare în Aleea Sporturilor
- Spații comerciale de vânzare în Transilvaniei
- Spații comerciale de vânzare în Unirii Nord