Ieri
1
- Proprietar
- Comision 0%
Vand Cabinet Medical in Poclinica Nicolae Titulescu din Zona 23 August, Buzau
45.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,406.25 €
/ mp
23 August, Buzău
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Cabinetul este la parterul Policlinicii 23 August, are o suprafata de 16 mp si dispune de lavoar cu apa, incalzire cu calorifere, lampa UV, linoleum. Acesta este inclus in circuitul de pediatrie si datorita normelor DSP momentan pot functiona doar specialitati pediatrice, insa acesta poate fi inclus in circuitul pentru adulti cu mici modificari (beneficiaza de o pozitie privilegiata) Cabinetul beneficiaza in proportie de 25% acces la urmatoarele spatii: - Izolator - Grup sanitar - Camera tratament - Fisier pentru arhivarea documentelor Noul proprietar chirias trebuie sa participe la cheltuieli comune pentru paza si curatenie in valoare de 343 lei luna. De asemenea, se vor adauga utilitatile proprii. Pretul chiriei este de 1,500 lei luna Cabinetul se poate si vinde la pretul de 45,000 euro. ID anun? : 1760771600
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1644943
Suprafață utilă:
32 mp
Suprafață utilă totală:
32 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în 23 August
- Spații comerciale de vânzare în Buzău
- Spații comerciale de vânzare în Central
- Spații comerciale de vânzare în 1 Decembrie
- Spații comerciale de vânzare în Aleea Sporturilor
- Spații comerciale de vânzare în Transilvaniei
- Spații comerciale de vânzare în Unirii Nord