15 ore în urmă
5
- Agenție
COMPLEX PESCARESC | DE VANZARE | BRADET | BIHOR |
110.900 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1,109.00 €
/ mp
Bunteşti, Judeţul Bihor
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
UP IMOBILIARE va propune spre vanzare, in exclusivitate : COMPLEX PESCARESC , DE VANZRE , BRADET , BIHOR.Complex pescaresc spectaculos, situat pe un teren generos de 70.000mp. Complexul include sase balti bogate , cu apa curata si doua tipuri de peste : caras si ****.Pe teren se afla doua casute complet mobilate si utilate , ambele dotate cu paturi .- una are suprafata de 50 mp -una are suprafata de 75 mp Utilitati : apa si curent si aductie de apa de la Craiasa pentru Belti.Dispune si de o tarasa pentru relaxare ( ciuperca ).Complexul dispune de 6 belti , funtionabile .Accesul se face pe un drum asfaltat si pietruit> Pret : 110.900 - NEGOCIABIL - 0 - COMISIONTELEFON
- NICOLETA Nu ratati aceasta sansa unica! Pentru mai multe informatii si programari pentru vizionare, contactati-ne la numarul de telefon.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 21 Mai 2026
ID anunț: 1643104
Suprafață utilă:
100 mp
Suprafață utilă totală:
100 mp
An construcție:
2011
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Buntești
- Spații comerciale de vânzare în Oradea
- Spații comerciale de vânzare în Sânmartin
- Spații comerciale de vânzare în Borș
- Spații comerciale de vânzare în Marghita
- Spații comerciale de vânzare în Aleșd
- Spații comerciale de vânzare în Oșorhei
- Spații comerciale de vânzare în Săcueni
- Spații comerciale de vânzare în Salonta
- Spații comerciale de vânzare în Tileagd
- Spații comerciale de vânzare în Băile Felix
- Spații comerciale de vânzare în Nojorid