2 săptămâni în urmă
2
- Agenție
Spațiu comercial, de 720 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
650.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
902.78 €
/ mp
Bucovăţ (Remetea Mare), Judeţul Timiş
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare, direct de la proprietar, fosta pensiune (acualmente camin de batrani) plus casa - adresa :Bucova? (Remetea Mare), la 12 km de Timi?oara ?i la 7 km de aeroport. Accesul se poate face ?i prin Mo?ni?a. - suprafa?a: pensiune 600 MP + casa 120 MP - suprafa?a totala teren: 2500 mp - structura de rezisten?a: CARAMIDA - an construc?ie: 2008(decembrie) -Pensiune: P+1+M; Casa: P - autoriza?ii ?i avize:(unele inca valabile) AUTORIZA?II LA ZI (TURISM 3 stele), pompieri, - utilita?i: GAZ, TRIFAZIC, FOSA SEPTICA; PANOURI FOTOVOLTAICE - incalzire centrala: CENTRALA TERMICA PE GAZ - la ?osea,(front stradal 36m) - parcare ?i curte mare - facilita?i: INTERNET(fibra optica) ; TV ; TELEFON, CAMERE DE SUPRAVEGHERE - autoriza?ii ?i avize:(unele inca valabile) AUTORIZA?II LA ZI (TURISM 3 stele), pompieri, etc - destina?ie recomandata: PENSIUNE, CLINICA, GRADINI?A, CAMIN DE BATRANI, SAU CASA DE LOCUIT ID anun? : 1777381877
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 12 Mai 2026
ID anunț: 1523799
Suprafață utilă:
720 mp
Suprafață utilă totală:
720 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de vânzare în Bucovăț (Remetea Mare)
- Spații comerciale de vânzare în Timișoara
- Spații comerciale de vânzare în Moșnița Nouă
- Spații comerciale de vânzare în Dumbrăvița