Spatiu comercial de vânzare

535.000 €
2,584.54 € / mp

Răcădău, Braşov

Suprafață utilă totală:
207 mp

Descriere spațiu comercial

DIRECT PROPRIETAR | FĂRĂ COMISION Spațiu comercial premium – Răcădău, Brașov Locație strategică | Vizibilitate excelentă | Investiție de top Vă propunem spre achiziție/ închiriere (3200€ TVA inclus/ luna ) un spațiu comercial de excepție, amplasat în cartierul Răcădău – una dintre cele mai dinamice și bine cotate zone rezidențiale din Brașov, caracterizată prin trafic pietonal intens și comunitate stabilă. Poziționat la parter, cu deschidere generoasă și expunere excelentă, imobilul oferă cadrul ideal pentru dezvoltarea unui business de succes sau pentru o investiție sigură, cu potențial ridicat de valorificare. Detalii proprietate: * Suprafață utilă: 207mp * Spațiu adiacent: 60 mp (depozit / terasă acoperită) * Compartimentare eficientă, adaptabilă multiplelor tipuri de activitate Destinații recomandate: restaurant / cafenea,clinică medicală, showroom, birouri, sală fitness, retail alimentar sau alte concepte comerciale ce necesită vizibilitate și flux constant de clienți. Specificații tehnice & finisaje: * renovare completă recentă * sistem de încălzire în pardoseală * tâmplărie modernă cu geamuri noi * 2 grupuri sanitare * finisaje contemporane, de calitate superioară Proprietățile comerciale de acest calibru, în această zonă, sunt extrem de rare și se tranzacționează rapid. Preț: 535.000 € Condiții flexibile de achiziție: * avans minim 50% * diferență eșalonată pe o perioadă de până la 7 ani * dobândă fixă avantajoasă: 0,6% / an Pentru informații suplimentare sau stabilirea unei vizionări private, vă invităm să ne contactați.