CABINET STOMATOLOGIE | COMPLET MOBILAT | ECHIPAT

285.000 €
4,191.18 € / mp

Judeţean, Braşov

Suprafață utilă totală:
68 mp

Descriere spațiu comercial

Ti-a atras atentia un spatiu comercial autorizat pentru activitate medicala, situat intr-o zona cu acces facil catre principalele artere ale municipiului Brasov, beneficiind de proximitate imediata fata de Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Brasov, una dintre cele mai importante unitati medicale din oras, aspect ce ofera vizibilitate, accesibilitate si compatibilitate functionala pentru activitati medicale sau conexe. Cabinetul stomatologic propus, este complet amenajat si autorizat, disponibil spre vanzare impreuna cu business-ul operational ( fara posibilitatea preluarii firmei sau a numelui comercial ) . Detalii imobil: - suprafata utila totala de 68 mp.; - CF: Spatiu Comercial; - autorizat pentru activitate de cabinet stomatologic. Compartimentare functionala compusa din: - receptie; - 2 incaperi medicale; - 2 grupuri sanitare; - boxa la subsol de 4 mp., destinata echipamentelor tehnice; - compresoarele sunt instalate in boxa de la subsol; - 2 cai de acces; - se vinde mobilat si utilat conform fotografiilor; - pret vanzare: 285.000 Euro; - vanzator P.J, neplatitor de TVA. Echipamente incluse: -3 unit-uri stomatologice (3 scaune); -fiecare unit dispune de compresor si pompa de aspiratie chirurgicala; -1 autoclav / sterilizator; -nu se vinde cu instrumentar si materiale consumabile. Proprietatea reprezinta o varianta optima pentru continuarea activitatii medicale fara investitii majore suplimentare, fiind complet functionala si pregatita pentru utilizare imediata.