Spatiu Comercial Centru

79.000 €
1,717.39 € / mp

Centrul Istoric, Braşov

Suprafață utilă totală:
46 mp
Nr. niveluri:
2
An construcție:
1968

Descriere spațiu comercial

ID intern: 6021. REGIS Imobiliare va propune spre vanzare un spatiu comercial cu vitrina stradala, situat la casa cu regim de inaltime P+M (parter + mansarda), pe strada Lunga, in centrul istoric al orasului. Suprafata utila este de 50 mp si este compartimentata astfel: - spatiu comercial (magazin), - hol de acces, - grup sanitar, - birou. Proprietatea beneficiaza si de pivnita, precum si de o cota de 6,15% din P.U.C., ceea ce echivaleaza cu o suprafata de 1.125 mp teren, din care 50 mp revin acestui imobil. Amplasarea este intr-o zona cu dublu sens de circulatie, oferind vizibilitate foarte buna atat pentru traficul auto, cat si pietonal. In proximitate se gasesc multiple locuri de parcare, ceea ce confera un plus de accesibilitate pentru clienti si angajati. Spatiul este ideal pentru diverse activitati comerciale sau de servicii, precum cabinet de avocatura, salon de infrumusetare, cafenea, birouri, showroom sau alte activitati profesionale. Comision agentie: 2% + TVA.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 960725
Suprafață utilă: 46 mp
Suprafață utilă totală: 46 mp
Regim înălțime: P+2E
An construcție: 1968

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun

Puncte de interes

Mijloace transport