Oferta 2 Spatii comerciale in Brasov Spatii Comerciale RoBU

444.000 €
4,036.36 € / mp

Central, Braşov

Suprafață utilă totală:
110 mp

Descriere spațiu comercial

Spatii Comerciale RoBU va propune spre vanzare2 spatii coemrciale cu activitate diferitasituate in zone de interes turistic cat si rezidentialNU SUNT unu langa altulvitrina stradala stradala ambele spatiiunul din spatiu are vitrina pe 2 laturiSuprafata 44 mp si 68mpcontracte de pana la 10 anicumulate chiriile ajung la suma de 2000 euro lunasuma care se ajusteaza cu inflatiaUtilitati separate,Proprietarul persoana juridica se adauga TVA/taxare inversapretabil pentru: preluare chiriasiPretul vanzarii acestui pachet este de 444,001 Euro Negociabilputeti revedea spatiul si pe pagina de facebookSpatii Comerciale RoBU societate specializata in spatii comerciale si administrare imobile comercialecu o experienta in exploatarea si rentabilizarea diferitelor spatii si proiecte in decursul puteti gasi si la sediul nostru din Brasov Bd Garii13A cladirea NINE (9)Agent Imobiliar: Iulian PetrescuTelefon: 0 742,371,789.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Februarie 2026 ID anunț: 1547179
Suprafață utilă: 110 mp
Suprafață utilă totală: 110 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia "1 decembrie 1918", linia 9,29,36
Mijloace transport aprox. 103 m
transport
1 Decembrie
Mijloace transport aprox. 110 m
transport
Statia "1 decembrie 1918", linia 9,29,36
Mijloace transport aprox. 114 m
transport
1 Decembrie 1918
Mijloace transport aprox. 116 m
Școală
education
Scoala Generala nr 30
Învățământ aprox. 134 m