De vanzare spatiu comercial

165.000 €
1,527.78 € / mp

Central, Brăila

Suprafață utilă totală:
108 mp

Descriere spațiu comercial

Imobil situat in Braila, bdul Al I Cuza,recent reabilitat conform cerintelor zonei istorice, 4 incaperi,baie,bucatarie, centrala noua,unic proprietar!Suprafata totala teren 301 mp,supafata utila 110mp!0#7#2#1#8#0#7#9#0#1
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 593732
Suprafață utilă: 108 mp
Suprafață utilă totală: 108 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Bariera Calarasilor
Mijloace transport aprox. 1335 m
transport
Gara Braila
Mijloace transport aprox. 1374 m
Școală
education
Liceul teoretic Panait Cerna
Învățământ aprox. 205 m
education
Gradinita Nr. 10
Învățământ aprox. 355 m
education
Gradinita Nr.36
Învățământ aprox. 377 m
education
Cresa copii
Învățământ aprox. 414 m
Recreere
shopping
Zamfir Market
Supermarket/Mall aprox. 283 m
shopping
Baldopal agro
Supermarket/Mall aprox. 383 m
restaurants
Restaurant La Fenice
Restaurante aprox. 393 m
parks
Parc
Recreere aprox. 462 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 280 mp, în Radu Negru
179.000 €
Brăila, Radu Negru
280 mp utili
2E
2000
Spațiu comercial, de 143 mp, în Gării
165.000 €
Brăila, Gării
143 mp utili
4E
1980
Spațiu comercial, de 137 mp, în Dorobanți
160.000 €
Brăila, Dorobanți
137 mp utili
6E
1985
Spațiu comercial, de 380 mp, în Apollo
158.500 €
Brăila, Apollo
380 mp utili
2000
Spațiu comercial, de 107 mp, în Buzaului
180.000 €
Brăila, Buzaului
107 mp utili
1985
Spațiu comercial, de 320 mp, în Central