Spatiu comercial de vanzare, zona sud, parter

95.000 €
1,055.56 € / mp

Sud, Bistriţa

Suprafață utilă totală:
90 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Waxus imobiliare, va propune spre vanzare un spatiu comercial, situat la parterul unui bloc, in zona sud al orasului.Spatiul este compartimentat astfel: 2 camere si un grup sanitar.Pentru detalii suplimentare si/sau stabilirea unei vizionari nu ezitati sa ne contactati! ID extern P150952
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1391370
Suprafață utilă: 90 mp
Suprafață utilă totală: 90 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Generala 5
Învățământ aprox. 1783 m
Recreere
shopping
Kauffland
Supermarket/Mall aprox. 1678 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1704 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1811 m
parks
Parc
Recreere aprox. 1909 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 55 mp, în Calea Moldovei
98.000 €
Bistrița, Calea Moldovei
55 mp utili
Spațiu comercial, de 70 mp, în Calea Moldovei
97.500 €
Bistrița, Calea Moldovei
70 mp utili
Spațiu comercial, de 57 mp, în Central
95.000 €
Bistrița, Central
57 mp utili
Spațiu comercial, de 84 mp, în Sud
95.900 €
Bistrița, Sud
84 mp utili
6E
Spațiu comercial, de 70 mp, în Central
93.000 €
Bistrița, Central
70 mp utili
2015
Spațiu comercial, de 84 mp, în Central
99.900 €
Bistrița, Central
84 mp utili
Spațiu comercial, de 71 mp, în Central
99.900 €
Bistrița, Central
71 mp utili
Spațiu comercial, de 56 mp, în Central
99.000 €
Bistrița, Central
56 mp utili
Spațiu comercial, de 70 mp, în Central
95.000 €
Bistrița, Central