Spatiu comercial, 147,24 mp, zona Independentei

163.500 €
1,112.24 € / mp

Independenţei, Bistriţa

Suprafață utilă totală:
147 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz ofera spre vanzare un spatiu comercial cu suprafata utila de 147,25 mp, compartimentat eficient si potrivit pentru diverse activitati. Imobilul este dispus pe doua niveluri: Parter: -5 incaperi -3 bai -hol Demisol: -3 incaperi -1 baie -spatiu de depozitare Spatiul este ideal pentru desfasurarea de activitati precum clinica medicala, salon de infrumusetare, birouri sau alte activitati comerciale. Beneficiaza de acces facil, cu intrare directa din strada, oferind vizibilitate si comoditate pentru clienti. Pentru mai multe detalii si vizionari, nu ezitati sa ne contactati. Cod oferta / ID BLITZ: P168252 Id intern: P168252 Stadiu constructie: Finalizat Tip imobil: Bloc de apartamente
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1368324
Suprafață utilă: 147 mp
Suprafață utilă totală: 147 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Bistrita
Mijloace transport aprox. 473 m
transport
Bistrita Nord
Mijloace transport aprox. 545 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 709 m
transport
Statie
Mijloace transport aprox. 761 m
Școală
education
Liceul de Arte Plastice Corneliu Baba
Învățământ aprox. 64 m
education
SMILE Kindergarten
Învățământ aprox. 163 m
education
Liceul Andrei Mureseanu
Învățământ aprox. 312 m
education
Liceul Sanitar
Învățământ aprox. 426 m
Recreere
restaurants
Old Post
Restaurante aprox. 99 m
shopping
Winmarkt
Supermarket/Mall aprox. 357 m
parks